Pôžička bez poplatkov

Pôžičky bez poplatkov vopred sú typické tým, že na ich vybavenie nie je nutné zaplatiť poskytovateľovi úveru žiaden poplatok. Takéto úvery ponúkajú tak banky ako aj nebankovky, pričom ide najmä buď o menšie pôžičky bez poplatku vopred, ktoré sa vybavujú online alebo cez SMS, prípade o väčšie spotrebiteľské a spotrebné úvery, ktoré sú dostupné aj na niekoľko tisíc €. Najmä tie menšie pôžičky sú dostupné častokrát aj bez registra a jeho overovania, prípadne aj bez dokladovania príjmu.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Pri spotrebiteľských pôžičkách z bánk alebo nebankoviek je už získanie o niečo náročnejšie na vybavovanie a dokladovanie, avšak v zásade je takáto úver a pôžička bez poplatku a to častokrát nielen za vybavenie, ale napríklad aj za predčasné splatenie alebo za vedenie úveru. V prípade nebankových úverov je dostupná aj pôžička na zmenku bez poplatkov vopred, keďže všetky náklady sú zahrnuté v konečnom zaplatení úveru na konci splatnosti. Ponuka takýchto úverov je rôzna od menších až po niekoľko tisíc €.

Nebanková pôžička bez poplatkov

Pri nebankových pôžičkách je možné získať rôzne druhy úveru aj bez nutnosti uhradiť poplatok vopred. môže ísť o krátkodobejšie pôžičky, ktoré sa hodia pred výplatou alebo na nečakané výdaje, prípadne o spotrebiteľské úvery, ktoré sú určené na prefinancovanie väčších investícií. Spravidla všetky tieto úvery sú bezúčelové, takže sa môžu použiť na čokoľvek a nie je nutné preukazovať, ako ste peniaze minuli. Kto si chce požičať bez dokladovania príjmu, môže skúsiť SMS a online úvery.

SMS Credits

Pôžičky cez SMS ale aj cez internet poskytuje napríklad nebanková spoločnosť SMS Credits. Tá sa zameriava na krátkodobé menšie úvery od 20 do 350 € so splatnosťou na 5, 10 alebo 15 dní s možnosťou predĺženia za poplatok. Nový žiadateľ získa prvú pôžičku do výšky 100 €, neskôr do 250 € a v prípade dlhodobého požičiavania až do maximálnej výšky 350 €. Vyplatenie je priamo na účet v priebehu pár minút, nie je treba ručenie, ručiteľa a ani dokladovanie výšky príjmu.

Pôžičkomat

Už do 10 minút môete mať schválenú aj pôžičku cez internet od nebankového poskytovateľa Pôžičkomat. Aj v tomto prípade je pôžička krátkodobá so splatnosťou na 5 až 31 dní a nie je nutné uhrádzať žiadne poplatky vopred za vybavenie úveru. Požičať sa dá pre nových klientov od 25 do 95 €, pre dlhodobých až do 900 €. Vďaka tomu, že nie je nutné dokladovať príjem, požičať si môžu aj dôchodcovia, ženy na materskej dovolenke, študenti alebo aj iné osoby s nízkym príjmom.

Ferratum Bank

Bez poplatku sa dá požičať aj od známej nebankovej spoločnosti Ferratum Bank. Ide o rýchle online a SMS pôžičky, ktoré sú ideálne napríklad v prípade nečakaných výdavkov alebo ak nemáte dostatočnú hotovosť pred výplatou. Tieto úvery sa poskytujú aj pre dôchodcov, ženy na materskej dovolenke, živnostníkov ale samozrejme aj pre zamestnancov. Dajú sa získať od 30 do 350 € a doba splatnosti je 7 až 30 dní. Splatnosť je možné predĺžiť za poplatok a pôžičky sú bezúčelové.

Druhou možnosťou ako si požičať od tejto nebankovej spoločnosti je jej nová rýchla pôžička. Tá sa poskytuje od 200 do 350 € pre nového klienta a až do 700 € v prípade dlhodobých klientov. Požičať je možné si na 2 až 12 mesiacov, takže sa jedná už o klasický splátkový úver. Vybavenie je ale možné len prostredníctvom online žiadosti cez internet, pôžička je však tiež bezúčelová ako malý úver od Ferratum a jej poskytnutie je formou bezhotovostného prevodu na bankový účet. V prípade niektorých klientov nebankovka môže ale vyžadovať dokladovanie príjmu.

Credit One

Bez poplatkov sa dá požičať aj online úver od Credit One, ktorý je dostupný žiadateľom vo veku od 18 až do 75 rokov. Táto pôžička je určená na čokoľvek, na jej vybavenie nie je nutné preukazovať výšku príjmu, je bezúčelová a nie je treba ručiteľ ani iné ručenie napríklad nehnuteľnosťou. Nový klient si môže požičať prvú pôžičku do výšky 180 €, klienti s dlhodobou úverovou históriou v nebankovke až do výšky 1.000 €. Splatnosť je až do 30 dní.

Pohotovosť

Dostupné pôžičky bez poplatkov za vybavenie vopred ponúka aj overená a známa nebanková spoločnosť Pohotovosť. Požičať sa dá priamo v sieti jej obchodných kancelárií známych ako Pôžičkárne, ale aj online alebo cez telefón. Najrýchlejšia pôžička, ako sa volá najobľúbenejší úverový produkt, je bezúčelový úver od 99 € až do 4.500 €, pre nových žiadateľov do 1.000 €. Požičať je možné si na 2 až 12 mesiacov, nie je nutné ručenie ani ručiteľ a úver môže byť vyplatený už v ten istý deň, ako oň žiadateľ požiadal.

Cetelem

Veľký výber pôžičiek a úverov bez poplatku za vybavenie ale napríklad aj bez poplatkov za vedenie úveru alebo predčasné splatenie ponúka aj známa nebanková spoločnosť Cetelem. V ponuke je napríklad Expresná pôžička od 500 do 2.000 €, ale aj bezúčelový nebankový spotrebný úver na čokoľvek od 2.000 € až do 25.000 €, ktorý je možné splácať od 6 do 120 mesiacov. Úročenie na týchto úveroch je rovnaké počas celej doby splatnosti a o úver je možné požiadať aj online, pričom posúdenie je obvykle do pár minút.

Profi Credit

Spotrebiteľský úver pre zamestnaných, ale aj pre ženy a mamičky na MD alebo pre dôchodcov ponúka tiež nebanková spoločnosť Profi Credit. Požičať sa dá od 300 do 3.000 € v závislosti od výšky príjmu a bonity klienta, pričom ak nemáte dostatočný príjem, je možné si nájsť aj ručiteľa, ktorý je dostatočne bonitný, aby mohol za úver ručiť. Splatnosť je obvykle od 18 do 42 mesiacov a ide o bezúčelový úver, kde pri riadnom splácaní má klient nárok na revolving, čiže možnosť požičať si ďalšie peniaze v priebehu splácania prvého úveru.

Provident

Rýchle pôžičky s vybavením online, cez telefón, ale napríklad aj prostredníctvom osobného stretnutia s obchodným zástupcom ponúka aj Provident. Ide o úvery s dobou splácania na 60 alebo 100 týždňov (prípadne 3, 15 alebo 22 mesiacov), ktoré sa dajú získať vo výške od 60 € do 2.300 € v závislosti od finančných možností klienta. Pôžičky sú bezúčelové, vyplácajú sa priamo na bankový účet alebo vo forme úverovej karty a sú za férových podmienok bez skrytých poplatkov vopred.

Úver4you

Ak si potrebujete požičať väčšie sumy, môžete osloviť napríklad nebankovú spoločnosť Úver4you. Tá poskytuje úvery zabezpečené nehnuteľnosťou, čo znamená v praxi možnosť požičať sa pre tých, čo potrebujú od 2.000 € až do 40.000 € a so splatnosťou na 36 až 96 mesiacov. Úver sa poskytuje bezhotovostne na účet klienta, je bezúčelový a spláca sa riadnymi mesačnými splátkami. Neplatia sa žiadne poplatky vopred a úver je bez preverenia bankového registra.

Slovenská požičovňa

Bez poplatku ponúka viaceré úvery aj Slovenská požičovňa. Na 1 až 10 rokov sa dajú požičať napríklad Najľahšia pôžička od 600 do 5.000 € s možnosťou vybavenia do 24 hodín, ale napríklad aj refinančná pôžička až do 20.000 € s odloženou prvou splátkou. Peniaze z úverov posiela nebanková spoločnosť priamo na účet, pričom k pôžičkám je možné uzavrieť aj poistenie pre prípad problémov so splácaním. Od 5.000 € až do 20.000 € sa dá bez poplatku vopred požičať aj nebanková pôžička na bývanie a to bez založenia nehnuteľnosti.

Bankový úver bez poplatku

V banke je možné bez poplatku za vybavenie alebo vedenie úveru získať najčastejšie kontokorentný úver alebo spotrebný úver. Pri kreditných kartách obvykle sú ročné poplatky za vedenie karty. Ak si chcete požičať kontokorent, získate ho formou povoleného prečerpania k bežnému účtu, pri spotrebnom úvere ide o klasický splátkový úver, obvykle bezúčelového typu. Na rozdiel od nebankových pôžičiek, tie bankové sú ťažšie na získanie, najmä z pohľadu nutnosti mať trvalý príjem a finančnú minulosť bez vážnych restov.

Slovenská sporiteľňa

Medzi známe banky s veľkou ponukou úverov patrí aj SLSP. Poskytnutie a vedenie bez poplatku je napríklad v prípade kontokorentného úveru, čiže povoleného prečerpania, ktoré sa poskytuje od 300 € do 5.000 € podľa príjmu klienta. Na čokoľvek sa dá požičať aj spotrebný úver a to od 300 až do 30.000 €. V tomto prípade ide už o klasický dlhodobejší úver na 1 až 9 rokov, ktorý je bez poplatkov aj za predčasné splatenie alebo spracovanie a je bez ručiteľa alebo ručenia.

mBank

Od mBank sa dá bez poplatku za vybavenie, vedenie ale aj predčasné splatenie požičať bezúčelová mPôžička. Ide o spotrebný úver dostupný od 350 do 20.000 € a s dobou splácania na 1 až 7 rokov, ktorý je možné vo väčšine prípadov a klientov vybaviť aj bez dokladovania výšky príjmu. K úveru je možné dojednať aj poistenie schopnosti splácať pôžičku v prípade nečakaných udalosti. Bez poplatkov za vybavenie je aj mRezerva, čiže povolené prečerpanie k účtu, dostupné na 200 až 12.000 €.

Zuno

Pôžičky bez poplatkov sú dostupné aj v Zuno banke, konkrétne buď vo forme kontokorentného úveru alebo ako klasická splátková pôžička. Kontokorent slúži ako rezerva na účte a poskytuje sa od 300 do 3.000 €. V prípade bezúčelového úveru ide o klasickú spotrebnú pôžičku dostupnú až do 20.000 € na čokoľvek, ktorá má splatnosť 6 až 72 mesiacov a je bez poplatkov za vybavenie alebo vedenie. Vybaviť sa dá aj online a počas celej doby splatnosti má garantovaný rovnaký úrok.

Poštová banka

Bez poplatku je možné si požičať aj úvery z Poštovej banky. Na menšie sumy sa hodí povolené prečerpanie, ktoré poskytuje banka od 100 € do 2.000 € a to bez poplatku za zriadenie, vedenie alebo aj zrušenie. Ak si chcete požičať viac a formou splátkovej pôžičky, dostupná je tzv. Dobrá pôžička, čo je klasický bezúčelový spotrebný úver od 300 € až do 30.000 €. Nie je nutné založenie nehnuteľnosti, požičať sa dá aj bez ručiteľa a dokladovania príjmu a splatnosť je od 1 do 9 rokov.

Raiffeisen Bank

Nová banka na našom finančnom trhu, Raiffeisen Bank, má pre záujemcov o úvery spotrebnú Superrýchlu pôžičku a to už od 200 €, takže sa dá získať aj menšia suma v prípade nečakaných výdavkov. Vybavenie je jednoduché a stačí len občiansky preukaz, úver je bezúčelový a obvykle do pár minút je možné mať pôžičku schválenú. Najjednoduchšie sa o ňu dá požiadať prostredníctvom online žiadosti a doba splatnosti je možná od 18 do 72 mesiacov.

Prima Banka

Prima Banke je k dispozícii tiež ako úver bez poplatku za vybavenie povolené prečerpanie k účtu, čiže kontokorent. Získať sa dá pôžička až do 1.500 €, nie je nutný poplatok za poskytnutie úveru a nie je potrebné ani dokladovanie príjmu alebo účelu použitia finančných prostriedkov z úveru. Väčšinou len na občiansky preukaz a rýchlo bez zbytočného zdržania je možné si požičať aj spotrebný úver a to do 15.000 €, avšak tu banka poplatok odpustí len v prípade splácania úveru z osobného účtu v banke.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Credits203505 dní15 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Cetelem500250006 mesiacov120 mesiacov
Provident6023003 mesiace100 týždňov
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov
Úver4you2000400036 mesiacov96 mesiacov
Slovenská požičovňa600200001 rok10 rokov

Údaje boli naposledy aktualizované 18.10.2015

Výhody:

  • Požičať sa dajú aj menšie a mini úvery krátkodobého typu, ktoré sú dostupné aj bez dokladovania príjmu, niektoré aj bez náhľadu a overovania registrov
  • V prípade bankových úverov je možné získať veľmi výhodné pôžičky a úvery, či už kontokorentného typu alebo ako splátkové spotrebné úvery
  • Široká ponuka nebankových poskytovateľov dáva možnosť požičať si pre každého, napríklad aj pre dôchodcov, študentov, ženy na MD alebo aj pre nezamestnaných

Nevýhody:

  • Kto si chce požičať z banky, musí sa pripraviť na overovanie príjmu a bonity a tiež to, že banka nepožičia zväčša ľuďom so záznamom v registroch alebo s dlhmi
  • Pre tých, čo majú záujem o výhodnejšie pôžičky, nie sú vhodné nebankové úvery, najmä tie krátkodobé, kde je preplatenie veľmi vysoké
  • Hoci ide o pôžičky bez poplatkov vopred, v úrokoch a splátkach sú všetky poplatky už zahrnuté, takže sa nejedná o finančne výhodnejšie pôžičky oproti iným typom úverov

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

redakcia

Expert na pôžičky všetkého druhu. Vyznám sa vo financiách a rád vám poradím. Stačí sa spýtať v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *