Pôžička do 24 hodín

Rýchle pôžičky do 24 hodín poskytujú spravidla nebankové spoločnosti, pričom v tomto prípade ide o také úvery, ktoré sa dajú schváliť a vybaviť aj do 24 hodín a v prípade ideálnych okolností je možné mať peniaze vyplatené tiež už do jedného dňa od požiadania alebo od schválenia pôžičky. Kým malé nebankové pôžičky sú dostupné v mnohých prípadoch aj bez dokladovania príjmu a teda aj pre nezamestnaných, väčšie spotrebiteľské pôžičky obvykle vyžadujú o niečo viac podmienok na schválenie.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Výhodou pre viaceré malé úvery je aj to, že sa dajú požičať bez registrov, čiže to, ak má klient v registroch dlžníkov záznam, nemusí byť prekážka k získaniu úveru. Čo sa týka bánk, obvykle do 24 hodín je možné získať spravidla len povolené prečerpanie k účtu, za veľmi dobrých podmienok aj menší spotrebný úver, ale to len v prípade bonitného klienta a v prípade, že banka pozná jeho úverovú históriu a finančné možnosti. Ako pôžičky do 24 hodín sa tak myslia najmä nebankové rýchle úvery.

SMS pôžička

Do 24 hodín, ale aj častokrát oveľa skôr, sa dajú požičať napríklad pôžičky a úvery cez SMS. Ide o krátkodobé bezúčelové úvery so splatnosťu rádovo na niekoľko týždňov alebo nanajvýš mesiac či dva, ktoré sa poskytujú síce aj na menšie sumy niekoľko €, ale najviac obvykle do 500 €. Vybavenie je však expresné a tak je možné mať úver schválený aj za niekoľko minút a navyše nie je potrebné dokladovanie príjmu a v niektorých prípadoch získa pôžičku aj klient napríklad s negatívnym záznamom v niektorom z úverových registrov.

SMS Credits

SMS pôžička je vo všeobecnosti zrejme najrýchlejšia pôžička dostupná nielen do 24 hodín, ale aj oveľa skôr a takéto pôžičky ponúka napríklad známa nebanková spoločnosť SMS Credits. Prvý úver sa poskytuje do 100 €, všeobecne pre dlhodobejších klientov je možné si požičať od 20 až do 350 € a to bez dokladovania príjmu, bez skrytých poplatkov a bezúčelovo na čokoľvek. Peniaze sú vyplácané priamo na účet a obvykle už pár minút po schválení, doba splatnosti je na 5, 10 alebo na 15 dní s možnosťou predĺženia v prípade potreby.

Trila

Od 50 až do 500 € sa dá požičať SMS aj online úver tiež cez Trila pôžičky. Tieto úvery sú s dobou splácania 15 až 25 dní a za poplatok je možné posunúť splatnosť pôžičky o 15, 30 alebo až 45 dní a to celkovo 5 krát. Vybavenie je jednoduché s minimom dokladovania a peniaze sa posielajú podobne ako v podobných prípadoch priamo na účet klienta hneď po schválení. Pri dlhodobom úverovom vzťahu je možné získať až 25% zvýhodnenie na poplatky súvisiace s pôžičkami.

CG Pôžička

CG pôžička patrí tiež medzi úvery dostupné tak prostredníctvom zaslania SMS správy ako aj prostredníctvom online žiadosti priamo cez webstránku spoločnosti. Vyplnenie žiadosti je jednoduché a nebankovka obvykle spracuje žiadosť do pár minút, takže čakanie je minimálne. V prípade schválenia sú finančné prostriedky poslané na účet do 24 hodín alebo cez poštovú poukážku. Splatnosť je na 5 až 31 dní, je možné ju tiež za poplatok predĺžiť a vybavenie pôžičky je bez potvrdenia príjmu a náhľadu do registrov.

Online pôžička do 24 hodín

Cez internet sa dajú získať pôžičky podobné tým SMS úverom, čo znamená, že tiež ide o krátkodobejšie pôžičky na niekoľko týždňov až mesiacov, kde ale nie je potrebné doložiť výšku príjmu alebo to, ako finančné prostriedky z úveru použijete. Pre nových klientov sú k dispozícii najprv len menšie úvery na niekoľko desiatok €, pre dlhodobejších až do 1.000 €. Viaceré tieto pôžičky do 24 hodín sú dostupné online aj pre mamičky na materskej, dôchodcov, študentov, živnostníkov, SZČO a samozrejme aj pre zamestnancov.

Ferratum Bank

Prevažne online pôžičky do 24 hodín, ale aj s možnosťou požiadať o úver cez SMS, ponúka nebanková spoločnosť Ferratum Bank. Tá sa zameriava na rýchle bezúčelové úvery dostupné tak pre bežných žiadateľov ako aj pre dôchodcov, SZČO alebo ženy na materskej, ktoré sa tiež radia ku krátkodobým úverom. Požičať sa dá od 30 do 350 € na 7 až 30 dní s možnosťou predĺženia splatnosti, pričom na vybavenie treba vek nad 18 rokov. Nie je ale treba dokladovanie príjmu a peniaze sú vyplácané na účet alebo šekom na adresu.

Okrem tejto klasickej krátkodobej malej pôžičky ponúka nebankovka aj možnosť požičať si rýchlu pôžičku do 700 €, ktorá sa poskytuje na obdobie od 2 až do 12 mesiacov, takže v tomto prípade ide o klasický splátkový úver. Aj tento je bezúčelový, takže finančné prostriedky sa dajú použiť na hocičo, ale niekedy môže nebankovka vyžadovať napríklad aj dokladovanie príjmu. V prípade nového klienta sa dá požičať od 200 do 350 €, inak je minimálny limit od 200 €. Úver sa dá ale vybaviť len online a poskytuje sa len bezhotovostne na účet, obvykle do 24 hodín.

Credit One

Pre záujemcov o úvery s jednoduchým vybavením ponúka pôžičky aj Credit One. Ide o krátkodobé pôžičky cez internet, ktoré sa dajú vybaviť bežne aj skôr ako do jedného dňa, pričom pre nových klientov sa dá požičať do 180 € a pre dlhodobých klientov až do 1.000 €. Splatnosť úveru je od 1 do 30 dní s možnosťou predĺženia o ďalších 30 v prípade nutnosti a na vybavenie nie je potrebný ručiteľ ani dokladovanie príjmu. O pôžičku môže požiadať každý vo veku od 18 do 75 rokov.

Pôžičkomat

Ak máte nečakané výdaje, môžete si požičať veľmi jednoducho na čokoľvek aj cez Pôžičkomat. Dostupné sú online úvery od 25 €, pre nových klientov do 95 €, pre dlhodobých až do 900 € a požičať si môžu tak zamestnanci, ako aj mamičky na materskej alebo dôchodcovia. Ide o úvery na 5 až 31 dní, s možnosťou schválenia už do 10 minút a okamžitým odoslaním finančných prostriedkov priamo na bankový účet. Pôžička je bez poplatkov vopred a dostupná od 18 rokov.

Spotrebiteľský úver do 24 hodín

Kto si chce požičať aj väčšie sumy nad 1.000 €, musí sa obrátiť už na nebankové subjekty s ponukou spotrebiteľských úverov. Tu už nie je možné väčšinou vybavenie bez doloženia a preukázania výšky príjmu, ale vo väčšine prípadov je takáto rýchla pôžička dostupná aj tak do 24 hodín a to bez ručiteľa, ručenia alebo dokladovania účelu použitia finančných prostriedkov z úveru. Na rozdiel od krátkodobých pôžičiek, tieto úvery sa dajú splácať aj niekoľko rokov, čo zníži výšku mesačnej splátky aj pri väčšej pôžičke.

Cofidis

Nebankové spotrebiteľské úvery na väčšie sumy poskytuje napríklad nebanková spoločnosť Cofidis. Tá sa zameriava na pôžičky s možnosťou požiadania online cez internet, pričom požičať sa dá od 200 € až do 5.000 € s flexibilnou splatnosťou až do 41 mesiacov. Na vybavenie úveru treba mať trvalý príjem v dostatočnej výške, prípadne bonitného ručiteľa alebo spolužiadateľa a samozrejme vek nad 18 rokov. Vybavenie, predčasné splatenie alebo vloženie mimoriadnej splátky úveru sú bez poplatku.

Cetelem

Najrýchlejšia pôžička s vybavením spravidla najneskôr do 24 hodín od nebankovej spoločnosti Cetelem je Expresná pôžička. Tento typ úveru patrí medzi menšie spotrebiteľské bezúčelové úvery a poskytuje sa už od 500 € až do 2.000 €. Splácanie je možné 6 mesiacov, ale aj 48 mesiacov v prípade potreby, pričom počas celej doby splatnosti sú úrok a splátka rovnaké. Vďaka online žiadosti je vybavenie jednoduché a už do 5 minút môže byť známe posúdenie úveru. Úver je bez poplatkov za vybavenie, vedenie, predčasné splatenie alebo mimoriadnu splátku.

Home Credit

Medzi nebankové spoločnosti s možnosťou získať pôžičku rýchlo a s vyplatením peňazí už do druhého dňa od uzavretia zmluvy patrí aj Home Credit. Bezúčelovo poskytuje tzv. Hotovostnú pôžičku, ktorá ale nepatrí medzi klasické hotovostné pôžičky. Vybaviť sa síce dá do 24 hodín, ale vyplatenie je spravidla bezhotovostne na bankový účet. Požičať sa dá podľa finančných možností žiadateľa 400 € až 6.000 € s dobou splatnosti na 36 až 84 mesiacov. Úver je bezúčelový, bez poplatkov za vybavenie a je možné k nemu získať aj poistenie.

Provident

Bez ručiteľa a s veľmi rýchlym vybavením poskytuje pôžičky aj nebanková spoločnosť Provident, ktorá má po celom Slovensku zastúpenie cez sieť až 1.500 obchodných zástupcov. O úver je ale možné požiadať aj online a telefonicky a požičať sa dá už od 60 €, ale v prípade potreby aj väčšia suma, až na 2.300 €. Doba splatnosti môže byť buď 60 alebo 100 týždňov alebo 3 až 22 mesiacov a úver sa spláca v pravidelných splátkach. Pôžička je bez skrytých poplatkov, je bezúčelová a nie je treba ručiteľ ani iný typ ručenia.

Profi Credit

Jednoducho a rýchlo aj do 24 hodín sa dá požičať tiež nebankový spotrebiteľský úver od Profi Credit. Podľa finančných možností klienta je možné si zvoliť pôžičku od 300 € až do 3.000 € a to na čokoľvek bez nutnosti preukazovať účel minutia peňazí. Doba splatnosti je 18 až 42 mesiacov a na získanie úveru treba mať vek nad 18 rokov a pravidelný mesačný príjem. Pre menej bonitných klientov ako sú dôchodcovia alebo ženy na MD je možné prizvať ručiteľa, ktorý sa zaručí za splatenie pôžičky.

Pohotovosť

Dostupné pôžičky do 24 hodín ponúka aj nebanková spoločnosť Pohotovosť. Najrýchlejšia pôžička je dostupná od 99 € do 4.500 €, pre nových klientov do 1.000 € a to pre bežných zamestnancov ako aj pre živnostníkov a podnikateľov. Požičať sa dá na čokoľvek bezúčelovo a so splatnosťou na 2 až 12 mesiacov, pričom nie je potrebný ručiteľ a v ideálnom prípade ak požičiate o úver do 14:00, môžete ho mať schválený takmer ihneď už v ten istý deň. Peniaze vypláca nebankovka na účet a o pôžičku je možné žiadať online, telefonicky alebo osobne návštevou pobočky.

Možnosti v banke

Pre tých, čo si chcú požičať v banke, je do 24 hodín najrýchlejšie a najjednoduchšie získateľný kontokorentý úver, čiže povolené prečerpanie k bežnému účtu. Banky ho spravidla poskytujú od 150 € až do niekoľko tisíc, v každej banke sú tieto limity iné. Najčastejšie sa dá požičať do výšky 2 až 3 násobku priemerného mesačného príjmu klienta, ktorý nie je nutné dokladovať v prípade, ak žiadate o kontokorent v banke, kde už máte účet dlhšie a chodí tam pravidelne mesačne určitý príjem.

Druhou možnosťou je spotrebný úver, ktorý je už klasickou splátkovou pôžičkou so strednou dobou splatnosti. Keďže ide o pôžičku na väčšie sumy spravidla niekoľko tisíc alebo aj desiatok tisíc €, vybavenie trvá dlhšie a spravidla do 24 hodín sa dá získať len v banke, kde už má klient dlhšiu dobu účet s pravidelnými obratmi. Na základe nich potom banka schváli úverový limit a umožní rýchle vybavenie pôžičky. Na rozdiel od nebankoviek je ale banka prísnejšia na bonitu a finančnú minulosť klienta.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
CG Pôžička253505 dní31 dní
SMS Credits203505 dní15 dní
Trila2550015 dní25 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Cetelem50020006 mesiacov48 mesiacov
Provident6023003 mesiace100 týždňov
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov
Home Credit400600036 mesiacov84 mesiacov
Cofidis2005001 mesiac41 mesiacov

Údaje boli naposledy aktualizované 18.10.2015

Výhody:

  • Pri malých nebankových úveroch nie je problém mať obvykle úver schválený do pár minút a napríklad peniaze na účte ešte v ten istý deň, ako sa o úver požiada
  • Aj pri väčších nebankových spotrebiteľských pôžičkách je možné získať financie do 24 hodín a to preto, lebo sú bez ručenia, ručiteľa a niekedy aj bez doloženia príjmu
  • Spravidla všetky tieto pôžičky sú bezúčelové a tak sa dá požičať na čokoľvek, navyše v prípade bankových úverov môže byť aj úročenie na prijateľnej úrovni

Nevýhody:

  • Nevýhodou je v prípade bankových úverov obvykle dlhšie čakanie ako pri nebankových a to sa týka obvykle aj kontokorentného úveru
  • Ak si požičiavate z nebankovky, musíte sa pripraviť na vyššie úročenie najmä pri krátkodobých miniúveroch, kde je preplatenie vyššie ako pri bežnej pôžičke
  • Kto si chce požičať aj bez dokladovania príjmu prípadne bez overovania registrov, musí rátať s tým, že má obmedzené možnosti čo do splatnosti a výšky pôžičky

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

redakcia

Expert na pôžičky všetkého druhu. Vyznám sa vo financiách a rád vám poradím. Stačí sa spýtať v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *