Pôžičky bez registra

Pôžička bez registra je úver, pri ktorom sa neoverujú registre dlžníkov alebo ak sa aj overujú, tak je možné získať finančné prostriedky vo forme úveru aj napriek negatívnemu záznamu v registroch. Ide o nebankové úvery, pričom niektoré sú aj bez dokladovania príjmu, najmä ak ide o krátkodobé mini pôžičky s vybavením takmer ihneď cez SMS alebo internet. Väčšia pôžička bez registra je už vo forme spotrebiteľského úveru, kedy sa vyžaduje dokladovanie príjmu, prípadne ručenie na zmenku alebo ručenie nehnuteľnosťou.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Väčšie spotrebiteľské úvery majú zároveň obvykle aj dlhšie vybavovanie a nie sú dostupné tak rýchlo, prípadne hoci sa neoverujú registre, je nutné dokladovanie výšky príjmu. Bez registra sú tak úvery ideálne pre tých, čo chcú buď menšiu sumu alebo ak potrebujú viac peňazí, majú možnosť ručenia alebo potvrdenia výšky príjmu. Vo všetkých prípadoch však ide zväčša o pôžičky bezúčelové, takže použitie finančných prostriedkov je možné bez obmedzenia na hocičo.

SMS úvery bez registra

Rýchle pôžičky bez registra a ručenia, ktoré sa dajú vybaviť aj takmer ihneď a tiež aj bez dokladovania príjmu, sú aj SMS pôžičky. Výhodou je, že je možné o ne požiadať z pohodlia domova a nie je nutná osobná návšteva, nevýhodou fakt, že takýmto spôsobom požičiavajú len niektoré nebankovky, pretože väčšina poskytovateľov SMS úverov do registrov nahliada a overuje si tak klientov. Komu stačí menšia finančná hotovosť na kratšiu dobu, pre toho ide ale o veľmi dobrú voľbu, aj za cenu vyššieho úroku.

CG pôžička

Pôžička bez registra s vybavením za pár minút alebo takmer ihneď, je napríklad CG pôžička, ktorá je dostupná tak cez internet formou online žiadosti, ako aj cez SMS, kedy stačí poslať krátku textovú správu v správnom tvare a tým požiadať o požičanie peňazí. Výška úveru je od 25 do 350 €, doba splácania je od 5 dní do 31 dní a tak sa jedná o klasické krátkodobé pôžičky, ktoré sa hodia napríklad pred výplatou alebo v prípade nečakaných výdavkov.

Táto SMS pôžička je dostupná bez dokladovania príjmu, takže o ňu môžu požiadať aj menej bonitní klienti, ako napríklad ženy a mamičky na MD alebo dôchodcovia. Vďaka tomu, že sa neoverujú záznamy v registroch dlžníkov je úver dostupný aj pre tých, ktorým iné nebankovky odmietajú požičať a jedinou podmienkou je tak vek nad 18 rokov. Ak klient nestíha termín splatnosti, je možné za poplatok požiadať o jeho predĺženie o 15 dní a to až 3 krát.

Pôžičky bez registra online

Úvery bez registra online cez internet patria tiež do kategórie krátkodobejších pôžičiek. Aj tento rýchly úver je dostupný spravidla takmer ihneď a bez overovania žiadateľa v registra len v niektorých nebankových spoločnostiach, pretože v tých ostatných podobne ako v prípade SMS pôžičiek dochádza k nahliadaniu do registrov a overovaniu klientov. Parametrami ide o podobné pôžičky ako sú tie SMS, čiže doba splatnosti je zväčša na pár týždňov a požičať sa dá obvykle len niekoľko stoviek €.

Ferratum Bank

Pôžička bez registra online cez internet sa dá vybaviť aj od nebankovej spoločnosti Ferratum Bank, ktorá môže v prípade dostatočnej bonity klienta požičať aj žiadateľovi, ktorý má z minulosti záznamy o problémoch s riadnym splácaním úverov. Spravidla je schválenie úveru do 24 hodín a nebankovka vypláca úver buď bezhotovostne vložením priamo na bankový účet alebo prostredníctvom poštovej poukážky na adresu, ktorá príde väčšinou do 4 dní od odoslania.

Ferratum Bank poskytuje krátkodobé úvery a to od 30 do 350 € s dobou splatnosti na 7 až 30 dní. Pôžičky sú dostupné občanom SR s trvalým pobytom na území SR a s vekom nad 18 rokov, pričom nie je nutné dokladovať výšku príjmu, takže sa dá požičať aj pre dôchodcov, živnostníkov alebo aj ženy na materskej. V prípade nutnosti je aj v tomto prípade možné požiadať o odloženie splatnosti o 15 dní a to dvakrát. Vopred sa za poskytnutie úveru neplatí žiaden poplatok.

Druhou možnosťou ako získať úver od Ferratum Bank je aj ich nová rýchla pôžička, ktorá sa poskytuje do 24 hodín a ide o bezúčelový úver dlhodobejšieho charakteru. Požičať sa v tomto prípade dá od 200 do 700 €, pre nových klientov prvá pôžička je do 350 €. Doba splatnosti je už dlhšia ako v prípade krátkodobého úveru a to od 2 do 12 mesiacov. Na vybavenie nie je potrebný ani v tomto prípade vlastný ručiteľ, ale v niektorých prípadoch môže nebankovka vyžadovať napríklad dokladovanie bonity. Pôžička sa dá vybaviť len online a peniaze sa posielajú bezhotovostne na účet.

Väčšie nebankové pôžičky bez registra

Kto potrebuje viac peňazí, napríklad 1.000 € alebo aj niekoľko desiatok tisíc €, musí sa obrátiť na nebankové spoločností, ktoré poskytujú nebankové spotrebiteľské pôžičky. Tieto úvery sú už klasického splátkového typu na dlhšiu dobu, je nutné dokladovať aj výšku príjmu vo väčšine prípadov, alebo mať ručenie formou ručiteľa či založenia nehnuteľnosti. V takomto prípade sa dá požičať aj pre ľudí, ktorí majú problémy so záznamom v registroch. Lepšie je však obrátiť sa na známejšie nebankovky ako na tie neznáme.

Profi Credit

Pôžičky bez ohľadu na stav registra a už do 24 hodín je možné získať aj od nebankovej spoločnosti Profi Credit. Keďže ide o väčšie spotrebiteľské úvery od 300 € do 3.000 €, nebankovka si overuje klientov z hľadiska bonity a je teda potrebné dokladovanie výšky príjmu. V prípade, že klient nemá dostatočný príjem alebo nie je dostatočne bonitný, je tu aj možnosť mať ručiteľa alebo spoludlžníka, ktorý sa zaručí za splatenie úveru namiesto žiadateľa.

Doba splatnosti úverov je od 18 do 42 mesiacov a vďaka požiadaniu online je možné získať úver naozaj veľmi rýchlo. Nebankovka pristupuje ku každému klientovi individuálne, pričom požičiava na základe osobného posúdenia žiadosti a každému, kto má nad 18 rokov a preukáže dostatočnú bonitu potrebnú pre splácanie pôžičky. Úver môžu získať aj dôchodcovia, ženy na MD a zamestnanci pracujúci v zahraničí, pričom peniaze sa poskytujú bezhotovostne na účet.

Plenkall

Pôžička bez registra a bez ručenia tak pre fyzické osoby, čiže verejnosť, ako aj pre živnostníkov, SZČO a podnikateľov je dostupná aj cez Plenkall pôžičky. Poskytovateľ pre klientov poskytuje klasické splátkové úvery bez zakladania nehnuteľností, bez potvrdenia o výške príjmu a bez overovania registra, pričom za spracovanie žiadosti sa platí zálohovo poplatok. Na získanie úveru ale nie je nutný ani ručiteľ a požičať sa dajú rôzne sumy, pričom všetky úvery sú bezúčelové.

Fyzické osoby nad 18 rokov môžu získať pôžičku už od 250 €, ale napríklad aj väčší úver až do 6.000 € a to so splatnosťou od 6 do 48 mesiacov, pričom úver sa spláca pravidelnými mesačnými splátkami. Pre živnostníkov sú k dispozícii už väčšie úvery a to od 250 do 15.000 €, taktiež použiteľné bezúčelovo na čokoľvek. Najviac si môžu požičať právnické osoby, čiže firmy a to od 1.000 € až do 60.000 €. Splatnosť pri živnostníkoch je do 5 rokov, pri firmách do 24 mesiacov.

Úver4you

Pre tých, čo chcú väčšie sumy peňazí a majú možnosť ručiť nehnuteľnosťou, je tu úver zaistený práve založením nehnuteľnosti a to od nebankovej spoločnosti Úver4you. Ide v podstate o nebankovú americkú hypotéku s možnosťou získať už od 2.000 € až do 40.000 €, v závislosti od finančných možností klienta a tiež v závislosti od hodnoty zakladanej nehnuteľnosti. Tá môže byť priamo vo vlastníctve žiadateľa ako aj vo vlastníctve tretej osoby.

Doba splatnosti je od 3 do 8 rokov, pričom nebankovka neskúma ako peniaze z úveru použijete a tak sa dá táto pôžička použiť aj ako konsolidačný úver. Bez registra a jeho overovania je tak možné získať aj väčšiu finančnú hotovosť a to formou bezhotovostného vkladu na účet, pričom splácanie úveru je v pravidelných mesačných splátkach. Nebankovka vie na základe individuálneho prístupu vyriešiť aj exekúcie, záložné práva a iné zložité situácie každého klienta.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
CG Pôžička253505 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Plenkall25060006 mesiacov48 mesiacov
Úver4you2000400036 mesiacov96 mesiacov

Údaje boli naposledy aktualizované 18.10.2015

Výhody:

  • Tieto pôžičky sú dostupné aj pre ľudí, ktorí majú problémy so záznamom z minulosti v registroch dlžníkov
  • Ak máte možnosť ručiť hnuteľným či nehnuteľným majetkom alebo ručiteľom, môžete si požičať aj väčšiu sumu
  • Bez ručenia a bez dokladovania príjmu ponúkajú niektoré nebankovky možnosť získať aj SMS a online úver a to aj bez náhľadu do registrov

Nevýhody:

  • Pôžičky bez registra ponúka u nás pomerne málo nebankoviek a z tých známejších, ktoré sú overené, je to len niekoľko
  • Hoci sa neoveruje register, pri väčších úveroch nad 1.000 € si poskytovateľ overuje bonitu klienta, čiže väčšinou aj výšku jeho príjmu
  • Ak si chcete požičať bez registra a aj bez dokladovania príjmu, potrebujete bonitného ručiteľa alebo ručenie nehnuteľnosťou

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

redakcia

Expert na pôžičky všetkého druhu. Vyznám sa vo financiách a rád vám poradím. Stačí sa spýtať v komentároch.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *